Російські пранкери подзвонили від імені Грети Тунберг голівудському актору Хоакіну Феніксу

Фото з відкритих джерел

Пранкери просили в "Джокера" допомоги на захист прав свійських тварин

Російські пранкери Володимир Кузнєцов та Олексій Столяров (Вован та Лексус) розіграли голлівудського актора Хоакіна Фенікса, який виконав головну роль у фільмі "Джокер", від імені шведської активістки Грети Тунберг та її тата Сванте. 

Відповідне відео - пранкери розмістили на своєму каналі YouTube.

У ролику можна почути, що Кузнєцов на роль Грети взяв знайому подругу, від імені тата говорив Олексій Столяров. Хоакін до розмови з "Гретою" підключив свою наречену, американську актрису Руні Мару.

"Я планую запустити нову кампанію "Зірки врятують Землю". Це буде моя співпраця з відомими людьми. Зараз треба говорити про права тварин у сільському господарстві. Це питання для нас життєво важливе", - сказала акторка від імені активістки.

Фенікс запевнив "Грету", що він і його наречена Руні готові допомогти будь-яким способом. Але псевдо активістка попросила у актора знятися з ним у наступній частині "Джокера".

Актор пообіцяв поговорити з режисером. "Вона" також попросила Фенікса посміятись, як той робив у відомому фільмі.

"Це непросто. Я забув, як це робиться", - сказав актор, але після переконань все-таки сміявся.

"Тато" Грети намагався повторити сміх героя Гоакіна, але вона помітила, що він поганий актор, і тоді пролунали кадри.

"Боже мій! Це розіграш! Це було чудово. Ви, хлопці, молодці", - сказав актор після невеликої паузи. І додав жартома, що тепер буде заїкатися.

Нагадаємо, у листопаді російські пранкери "Лексус" і "Вован" розповіли, як телефонували українським політикам.Loading...