Новини » Курйози Читать эту новость на русском

Французька радіостанція помилково опублікувала заготовлені некрологи низки знаменитостей

Королева Єлизавета ІІ Фото з відкритих джерел

У результаті збою було опубліковано близько 100 заготовок, не тільки на сайті радіостанції

Французька радіостанція France Internationale випадково включила в ефірі заготовлені некрологи королеви Великої Британії Єлизавети II, всесвітньовідомого футболіста Пеле, актора Клінта Іствуда та інших. Про це пише BBC.

На станції пояснили, що сталась "технічна проблема", через що й вийшов цей "казус". Після цього представники France Internationale вибачились перед слухачами та людьми, яких вони "поховали".

"Телерадіоорганізації та засоби масової інформації часто заготовлюють некрологи, щоб мати змогу негайно опублікувати його, коли буде оголошено про смерть. Проблема сталася, коли RFI переміщував свій вебсайт до іншої системи управління контентом", - йдеться в повідомленні.

Водночас у результаті збою було опубліковано близько 100 заготовок, не тільки на сайті радіостанції, але й їхніх партнерів: Google та Yahoo.

Новини за темою: На сайті "Роскосмосу" з'явився розділ з піснями Рогозіна

Нагадаємо, нещодавно новий номер французького сатиричного тижневика Charlie Hebdo вийшов з обкладинкою, на якій зображені у вигляді карикатури три танцівниці кабаре, які тримають в руках свої ж відрізані голови.

Loading...