Новини » Світ Читать эту новость на русском

Елайджа Вуд записав відео для кандидата в президенти Білорусі Віктора Бабарико

Віктор Бабарико Фото з відкритих джерел

Актор висловив сподівання, що скоро Бабарико і його сина звільнять

Актор Елайджа Вуд записав відеозвернення на підтримку кандидата в президенти Білорусії Віктора Бабарико та його сина Едуарда, яких раніше затримали і які на даний момент знаходяться в СІЗО. Про це повідомила дівчина Едуарда Бабарико Олександра Звєрєва в Instagram.

У своєму відео актор сказав, що записати звернення його попросили друзі сім'ї Бабарико. За його словами, він читав про ситуації, в яку потрапили Віктор та Едуард, і висловив надію, що скоро їх звільнять.

"Є чудова цитата Семуайза Гемджи з "Володаря перснів": "У світі є добро, містер Фродо, і за нього варто боротися". Це правда, і така ситуація зараз по всьому світу. Сподіваюся, коли ви отримаєте це повідомлення, ви будете здорові і щасливі. Бережіть себе!" — сказав Вуд.

Однак, користувачі мережі звернули увагу, що відео актора було записано через сервіс Cameo, через який у знаменитостей можна замовити подібні відео за певну плату. Відзначається, що Віктор Бабарико та члени його сім'ї є фанатами "Володаря перснів" і часто переглядають режисерські версії картини.

Новини за темою: Опоненту Лукашенка пред'явлено кримінальне обвинувачення, – адвокат

Нагадаємо, на початку липня головного опонента президента Олександра Лукашенка на майбутніх виборах в Білорусі Віктора Бабарико звинуватили у відмиванні коштів, ухиленні від сплати податків і дачі хабаря.Loading...