live

Дипломат із Мальти порівняв Меркель із Гітлером і подав у відставку

Колишній посол вважає, що Ангела Меркель втілила в життя мрію Адольфа Гітлера про контроль над Європою

Ангела Меркель ТАСС

Посол Мальти у Фінляндії Майкл Замміт Табон подав у відставку після того, як напередодні Дня Перемоги порівняв канцлера Німеччини Ангелу Меркель з фюрером Адольфом Гітлером. Про це повідомляє Times of Malta.

Згідно з повідомленням, у минулу п'ятницю, 8 травня, напередодні святкування 75-річчя закінчення Другої світової війни, посол опублікував у Facebook допис, в якому написав: "75 років тому ми зупинили Гітлера. Хто зупинить Ангелу Меркель? Вона втілила в життя мрію Гітлера про контроль над Європою".

Видалена публікація посла Мильти BBC

Публікація Замміта Табона відразу викликала обурення й осуд в політичних колах. Так, наприклад, лідер мальтійської опозиції Адріан Делія заявив, що публікація Табона не відповідає рівню посла.

"Канцлер Німеччини завжди підтримувала Мальту з різних питань та завжди була джерелом стабільності в Європі. Меркель - борець за демократію, яку ні в якому разі не можна порівнювати з прихильниками ідей ультраправих", - підкреслив Делія.

Як зазначається, невдовзі публікація була видалена, а сам посол подав у відставку. Це підтвердив міністр закордонних справ Мальти Еваріст Бартоло. Він також додав, що в посольство Німеччини відправили вибачення за "неповажну" публікацію.

Новини за темою: Російські хакери зламали електронну пошту Ангели Меркель, - Spiegel

Раніше повідомлялося, що посол України в Німеччині Андрій Мельник переконаний, що поки канцлер ФРН Ангела Меркель особисто координуватиме процес мирного врегулювання ситуації на Донбасі, ескалації конфлікту не буде.

Loading...