live

Домашня вечірка: Нове фото королеви Єлизавети стало мемом

Королева Єлизавета ІІ Daily Express

Очевидно, пресслужба королівського дому хотіла показати, як її величність працює в ізоляції, однак вийшло дещо інакше

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ перебуває в ізоляції, як і більшість світу сьогодні, через епідемію нового коронавірусу COVID-19. Однак незважаючи на це вона не припинила виконувати свої обов’язки і вирішує державні питання в дистанційному режимі. Про це стало відомо з офіційного інстаграм-акаунту королівської сім’ї, де з’явився пост з ілюстрацією "зустрічі" Єлизавети з прем’єр-міністром Бориcом Джонсоном.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Queen held her weekly Audience with the Prime Minister today by telephone. Her Majesty - pictured this evening at Windsor Castle - has held a weekly Audience with her Prime Minister throughout her reign.

Публикация от The Royal Family (@theroyalfamily) 25 Мар 2020 в 12:30 PDT

"Королева сьогодні провела свою щотижневу аудієнцію з прем'єр-міністром по телефону. Її Величність (сьогодні ввечері в Віндзорському замку) протягом усього її правління проводила щотижневу аудієнцію разом із прем'єр-міністром", - йдеться у підписі під світлиною.

І хоча метою було показати, як обидва політики працюють в ізоляції, більшість громадян побачили у цьому фото нотки гумору. "Домашня вечірка" - так його охрестили в мережі, а згодом з'явилася і велика кількість мемів на цю тему. Наприклад:

Нагадаємо, раніше королева Великої Британії Єлизавета ІІ висловила солідарність з британським народом у зв’язку зі спалахом коронавірусу та наголосила, що родини по всій Британії вступають в "період великої стурбованості та невизначеності".

Loading...