"Чоботи президенту!": На Прикарпатті місцевий житель віддав Зеленському своє взуття, - ЗМІ

Зеленський 25 червня терміново прибув на Прикарпаття, зокрема у село Ланчин, яке найбільше постраждало від негоди

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до підтопленої внаслідок масштабного паводку Івано-Франківської області зіткнувся з несприятливими умовами, в результаті чого місцевий житель зняв з себе чоботи заради голови держави. Про це повідомляє Hromadske.

Як зазначається, після того, як гелікоптер президента зробив кілька кіл навколо села Ланчин, яке найбільше постраждало від негоди на Прикарпатті, Володимир Зеленський вирішив оцінити наслідки стихійного лиха на землі. Однак з'ясувалося, що йому потрібне спеціальне взуття.

"Чоботи! Чоботи!" - кричить один з охоронців. - "Чоботи президенту!". Місцевий чоловік швидко знімає свої, віддає, охоронець біжить до президента", - розповіли журналісти видання.

Завдяки цьому вчинку Зеленський зміг оглянути село без ризику намочити ноги і забруднити своє взуття.

Водночас, не уточнюється, як чоловік, який виручив президента, сам обійшовся без чобіт.

Новини за темою: Кабмін виділив понад 750 млн гривень на відновлення західних областей після негоди

Нагадаємо, вчора ввечері, 25 червня, президент України Володимир Зеленський терміново прибув на Прикарпаття, яке постраждало в результаті повеней.

Як відомо, протягом останніх днів Україну накрили сильні зливи та повені, які спричинили масові підтоплення житлових будинків, сільськогосподарських угідь, а також пошкодили дороги та об'єкти критичної інфраструктури. 

Найбільше лиха негода наробила на Прикарпатті. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, ситуація в регіоні критична, а затоплення перевершує масштаб 2008 року. 

За попередніми підрахунками, для ліквідації наслідків повені лише Івано-Франківська область потребує понад 500 мільйонів гривень.

Loading...