Білоруські ЗМІ знайшли оригінальний спосіб провести заборонені соцопитування перед президентськими виборами

Для проведення соцопитувань потрібно отримати від влади відповідну акредитацію

Протест у Мінську проти "поглиблення інтеграції" Білорусі та Росії Радіо Свобода

Незадовго до виборів президента Білорусі, які відбудуться 9 серпня, місцеві ЗМІ вирішили провести соцопитування для того, щоб дізнатись рейтинг кандидатів. Але оскільки подібні соцопитування у Білорусі заборонені, ЗМІ вирішили запитати у людей, як вони ставляться до фільмів "Самотній чоловік" та "Три жінки". Відповідне опитування влаштувало видання TUT.by.

Зазначимо, що через особливості законодавства РБ рейтинг Лукашенка і його суперників дізнатися не можна, оскільки соцопитування у Білорусі заборонені. ЗМІ не можуть навіть проводити онлайн-опитування - адже їх прирівняли до опитувань громадської думки - а для цього потрібна відповідна акредитація, інакше штраф.

Але видання TUT.BY знайшло легальний спосіб опитати своїх читачів - і запитало їх про фільми.

Зазначається, що фільм "Самотній чоловік" набрав 4,9%, "Три жінки" - 62,7%, за будь-який інший фільм проголосували 6,7%, а не дивляться фільми 25,6%.

Громадяни Білорусі вже оцінили таке розв'язання проблеми.

Реакція на оригінальне соцопитування Фото з відкритих джерел

Новини за темою: У Білорусі обрали запобіжний захід 33 затриманим "вагнерівцям"

Нагадаємо, вночі 29 липня поблизу Мінська затримали 33 бійців ПВК "Вагнер", які прибули "для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії".

Згодом було встановлено імена і прізвища затриманих. Як з'ясувалося, серед них є громадяни України

У зв'язку з цим Україна заявила про намір офіційно звернутися до Республіки Білорусь з клопотанням про екстрадицію "вагнерівців", яких також підозрюють у військових злочинах на Донбасі.

Зауважимо, в Росії заперечують свою причетність до цього інциденту. За словами посла, бойовики поїхали в санаторій нібито через те, що запізнилися на рейс в третю країну.

"Вони хотіли вилетіти з Мінська в Стамбул 25 липня і не планували перебувати в республіці тривалий час, а вже пізніше планували повернутися в Москву з іншої держави також літаком, минаючи територію Білорусі", - додав він. 

Самі ж "вагнерівці" заявили, що мали намір оглянути Собор Святої Софії.

Loading...