Бельгійський театр використав яскраві кадри сутичок в українському парламенті для реклами свого нового сезону

На промо-роликах театру серед інших є інцидент з ексдепутатом Олегом Барною, який грудні 2015 року намагався "винести" тодішнього премʼєра Арсенія Яценюка

Фото: The Babel

Бельгійський Королівський оперний театр Ла Монне використав у рекламі свого нового сезону фото та відео бійок між народними обранцями України у залі Верховної Ради, повідомляє The Babel.

Як зазначається, у центрі Брюсселя у великій кількості розвішані плакати з рекламою сезону 2020—2021 в Ла Монне, на яких зображена бійка депутата-свободівця Ігоря Мірошниченка з колегою з КПУ влітку 2014 року. Крім назви театру на них також видніється слоган нового сезону — Once Upon Now ("Одного разу зараз").

Окрім того, відео бійок у Раді театр використав і в промо-роликах. Так, на відео серед інших є інцидент з депутатом від "Блоку Петра Порошенка" Олегом Барною, котрий у грудні 2015 року намагався "винести" премʼєра Арсенія Яценюка, який виступав з трибуни, а також атака опозиції з закиданням яйцями спікера Володимира Литвина в 2010 році.

Також фотографії з Ради використовуються на сайті Ла Монне для "обкладинки" афіші сезону.

Фото: The Babel

У поясненні до кампанії театр зазначає, що людство увійшло у нове десятиріччя, яке може стати періодом політичної та соціальної нестабільності в світі. "Ми не можемо відвернутися від насущних проблем, що стоять перед сучасним суспільством", — йдеться в анотації до сезону, який стартував у березні.

При цьому варто нагадати, що руки на робочому місці розпускають не лише українські нардепи. Так, до прикладу, нещодавно сталася масова бійка у парламенті Вірменії.

Loading...