Бджоли Нотр-Даму пережили пожежу і готуються цього літа знову виробити мед

Бджоли Нотр-Даму вижили після пожежі The Guardian

30 000 - 45 000 комах у трьох вуликах почувають себе абсолютно нормально

Бджоли собору Паризької Богоматері, порятунок яких від пожежі здавався майже дивом, почуваються добре і зберігають свою енергію, щоб виробити мед цього літа, так само, як і щороку, починаючи з 2013, коли вони оселилися тут.

Про це повідомляє The Guardian.

Майже через 10 місяців після того, як Паризький собор був зруйнований вогнем, три колонії бджіл виявилися здоровішими, ніж будь-коли, за словами пасічника, який їх доглядав.

Пасічник, якому довелося пройти курс охорони здоров’я та безпеки, щоб відновити відвідування медоносних бджіл, сказав, що 30 000 - 45 000 комах у трьох вуликах почувають себе абсолютно нормально.

Новини за темою: Пожежа на плантації у Венесуелі забрала життя більше 10 осіб

"Поведінка колоній цілком нормальна ", – каже він. - Вони не дуже активні в цей час року, але так має бути".

Коли минулого року вогонь прорвався через собор, більшість людей побоювались, що бджоли, яких налічується до 50 000, загинули. Кадри безпілотника після пожежі показали, що вулики залишися недоторканими, але знадобилось кілька тижнів детективної роботи, щоб встановити, чи пережили пожежу самі колонії.

Новини за темою: Під Одесою масштабна пожежа: Горить національний природній парк

Скоріш за все, комах спасло те, що вулики розташовані на 30 метрів нижче від основи даху. В липні, вже після пожежі, з них вдалося зібрати 66 кілограмів меду. Його відправили на експертизу, аби перевірити чи він не містить свинцю. У січні експерти знову перевірили вулики і залишилися задоволеними.

Нагадаємо, масштабна пожежа в столиці Франції, Парижі, в світовому пам’ятнику історії та архітектури, соборі Паризької Богоматері, сталася 16 квітня.

Новини за темою: Пожежа у чеському будинку для літніх людей, восьмеро загиблих

Причиною пожежі в соборі, ймовірно, стало коротке замикання.

Натомість настоятель собору Паризької Богоматері розповів, що можливою причиною пожежі в храмі міг стати комп’ютерний збій.

 

 

Loading...