Не розчула ім'я: Бариста Starbucks написала на чашці мусульманки "ІДІЛ" замість її імені

Starbucks Фото з відкритих джерел

Дівчина подала позов проти мережі Target Starbucks у дискримінації

У Сполучених Штатах Америки 19-річна мусульманка Айіша подала позов проти мережі магазинів Target через те, що вона отримала напій від баристи Target Starbucks з написом ISIS (ІДІЛ, - ред.) замість свого імені (Aishah), передає CNN.

Згідно з повідомленням, інцидент стався 1 липня у місті Сент-Пол, штат Міннесота, США. Дівчина — мусульманка, а тому носить хіджаб, а в момент придбання напою ще й була в масці через карантин.

За її словами, під час покупки вона кілька разів повторила своє ім'я баристі. Дівчина впевнена, що не розчути Айіша як ISIS (ІДІЛ, - ред.) було неможливо, тим паче, що це поширене ім'я.

У кав'ярні Starbucks неправильно написали ім'я мусульманки Фото з відкритих джерел

Водночас працівниця кав'ярні стверджує, що справді не розчула ім'я клієнтки. Айіша попросила поговорити з менеджером, який відкидав звинувачення в дискримінації та ісламофобії, і вручив їй новий напій і сертифікат на 25 доларів. Він пояснив, що "помилки трапляються".

Зазначається, що у Starbucks відмовилися коментувати інцидент, пославшись на те, що кав'ярня розташована в магазині Target і повністю управляється цією мережею.

Своєю чергою представник Target відповів, що вже провели службове розслідування і прийшли до висновку, що це дійсно була помилка співробітника, а не спроба дискримінувати Айішу.

Новини за темою: Інцидент з чашкою Starbucks в кадрі «Гри престолів» приніс компанії понад млрд

Нагадаємо, раніше представники найбільшої у світі мережі кав'ярень Starbucks заявили про відновлення роботи сотень своїх точок у Китаї, які раніше закрили через спалах коронавірусу COVID-19.

Loading...