Байден із мухобійкою поглузував із віцепрезидента США через муху на голові

Джо Байден

Twitter Джо Байдена

Кандидат у президенти США запропонував зробити внесок для допомоги кампанії

Кандидат у президенти Сполучених Штатів Америки Джо Байден пожартував над віцепрезидентом Майком Пенсом, якому під час останніх дебатів на голову сіла муха. Демократ опублікував у своєму Twitter фото себе усміхненого з мухобійкою в руках. 

"Внесіть 5 доларів, щоб допомогти цій кампанії злетіти", - підписав фото з мухобійкою американський політик та розмістив посилання на сторінку для збору коштів для його передвиборчої кампанії.

Примітно, що англійське слово "fly" перекладається і як "злетіти", і як "муха".

Зазначимо, курйозний момент із Майком Пенсом трапився  під час дебатів кандидатів у віцепрезиденти. Муха сіла йому на голову і просиділа майже дві хвилини, поки він говорив. 

За лічені хвилини після події хтось створив акаунт у Twitter для мухи. Люди почали ділитися мемами та жартами під хештегом #PenceFlyHead.

Новини за темою: Байден пообіцяв надягнути маски на всю Америку в разі обрання президентом

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп закликав свого конкурента Джозефа Байдена здати тест на наркотики. Очільник Штатів висловив підозру щодо раптового, помітного поліпшення результатів Байдена на дебатах у демократів, і припустив, що успіхи були результатом впливу наркотиків.

Крім того, раніше повідомлялося, що під час телефонних розмов, Джо Байден назвав експрезидента України Петра Порошенка "батьком нації", а Дональда Трампа порівняв із собакою.

Loading...