Новини » Курйози Читать эту новость на русском

Австрійське село Fucking змінить назву через жарти та крадіжки табличок

Туристи біля таблички села Fucking в Австрії AFP

Населений пункт має таку назву щонайменше з 1070 року

Мешканці австрійського села Fucking ініціювали зміну його назви через постійні глузування туристів та випадки крадіжок табличок з назвою населеного пункту. Про це повідомляє The Gurdian.

Зазначається, що жителі села з населенням близько 100 людей втомилися від того, що все більша кількість англомовних туристів зупиняється біля вказівника на в’їзді в населений пункт, фотографуючись й інколи вражаючи розпусними позами для соціальних мереж. Це пояснюється тим, що в англійській мові Fucking – це лайливе слово, хоча в німецькій воно нічого не означає.

Крім того, відомо про випадки, коли люди крали вказівники, через що їх необхідно було заміняти, використовувати бетон.

У зв’язку з цим жителі прийняли рішення про зміну назви села на Fugging із 1 січня 2021 року. За даними журналістів, село має назву Fucking щонайменше з 1070 року. Раніше населений пункт став фоном книги австрійського прозаїка Курта Палма, яка згодом була перетворена на фільм "Bad Fucking".

Крім того, минулого року назва села використовувалася для привернення уваги до глобальних змін клімату зі слоганом "Наш клімат Fucking важливий". А раніше порнографічний вебресурс Pornhub запропонував безкоштовний преміумдоступ для жителів села Fucking, а також німецького міста Titz та американського Big Beaver.

Відомо, що біля села Fucking є хутори Oberfucking та Unterfucking, але про зміну їхніх назв не повідомляється.

Новини за темою: У Києві з'явився "платний" Ленін, за фото правлять 20 гривень

Раніше повідомлялося, що у 2021 році класичне фінське морозиво Pingviini Eskimo отримає нову назву через світову тенденцію перейменування брендів, які сприймаються як расистські. Відповідне рішення було ухвалене під тиском руху Black Lives Matter.

Loading...