Американець до Хелловіну прикрасив свою ділянку дуже реалістичними "трупами": Повірила навіть поліція

"Прикрашений" будинок у Техасі Fox News / Steven Novak

Чоловік кожного дня підтримує реалістичність інсталяції, поливаючи "трупів" штучною кров'ю

В американському штаті Техас місцевий житель прикрасив будинок на Хелловін макетами закривавлених трупів, тому сусіди кілька разів викликали поліцію через реалістичність інсталяції. Про це повідомляє Fox News.

Зазначається, що Стівен Новак є художником і замість стандартних гарбузів, павуків і кажанів він прикрасив будинок "людськими трупами", які насправді є ляльками. Загалом художник розклав чотири ляльки: одній із них розчавив голову сейфом, іншій встромив бензопилу в спину, а в голову третьої – ніж. Розпиляні частини четвертої ляльки людського зросту він поклав у мішок для трупів. При цьому свою інсталяцію чоловік полив 75 літрами штучної крові.

Як повідомив сам автор жахаючої композиції, до нього вже двічі приходила поліція – і це тільки тоді, коли він був удома. Водночас сусіди чоловіка повідомляють, що поліцейські машини проїжджають повз його будинку кілька разів на день.

За словами художника, поліцейським подобається інсталяція і спілкування з ними проходить спокійно, але вони зобов'язані реагувати на подібні виклики. "Поліцейські вишикувалися біля дверей, і коли я відкрив її, вони запитали, чи моє це. Я сказав: "Ви маєте на увазі кров і тіла? Так, це моє", – поділився Новак враженнями про один із візитів поліції.

Наразі ж художник має інший клопіт, адже доглядати за інсталяцією доводиться кожного дня. Зокрема, дощі змивають бутафорську кров, тому доводиться поливати "трупи" свіжою. Чоловік заявив, що робить це зранку, щоб жахати собачників і бігунів.

Новини за темою: На Хелловін українці зможуть побачити "блакитний" Місяць

Нагадаємо, нещодавно в Німеччині порушили справу проти 71-річного чоловіка, який тримав "соціальну дистанцію", розганяючи людей навколо себе перцевим балончиком. Чоловік обприскав бігунів, а потім подружню пару, що проїжджала на велосипедах.Loading...