З’явився запис розмови з луцьким терористом: Він поспілкувався із сином однієї із заручниць

Автобус із заручниками у Луцьку Фото з відкритих джерел

Він повідомив про ще одну вибухівку у людному місці

Луцький терорист, який взяв у заручники близько 20 пасажирів автобуса, передав журналістам свої вимоги та заявив, що заміновано не лише автобус, але також закладено вибухівку десь у Луцьку. Запис розмови опублікувало видання "Українська правда".

Зокрема, жінка у телефонній розмові попросила сина зв’язатися з виданням "Цензор", щоб більше журналістів прибули на місце події та висвітлювали її. Потім вона передала слухавку чоловікові, який захопив автобус. Він вибачився, що мати співрозмовника опинилась з ним в автобусі, та висловив свої вимоги.

"Я вибачаюся, що твоя мама тут опинилася зі мною – але така вже сталася ситуація. Зараз я на вайбер твоєї мами скидаю свої вимоги. Ти шукаєш якомога більше журналістів – і скидаєш їм поштою, по телефонах. Вимоги тобі мама передасть.

Поясниш ситуацію, що в Луцьку захоплено автобус, повний людьми, корочє. Заміновано все, в автобусі куча вибухівки, автоматичної зброї. Крім того, міна є в Луцьку, заложена окремо", - сказав терорист.

Також видання PavlovsyNews зазначає, що стало відомо справжнє ім'я "Плохого" -  Максим Кривош. Він прописаний в місті Дубно та кілька разів відбував ув'язнення в місцях позбавлення волі.

Крім стрільби, Кривошей викинув з автобуса гранату, яка не вибухнула - була висмикнута чека. На думку Антона Геращенка, таким чином злочинець хотів показати, що становить небезпеку.

Новини за темою: Постріли лунали кожні 10 хвилин: Очевидець подій розповів про захоплення автобуса із заручниками у Луцьку

Нагадаємо, 21 липня в центрі Луцька, на Театральному майдані, чоловік з вибухівкою і зброєю захопив маршрутку.

Пізніше злочинець заявив, що у місті є ще один автобус із заручниками, а також з'явилося відео з місця подій

Президент України Володимир Зеленський взяв справу під особистий контроль, а міністр МВС Арсен Аваков екстрено вилетів на Волинь для координації дій по звільненню заручників.

Loading...