Журналістка ZIKу Алла Жизневська разом із оператором В'ячеславом Серебренніковим, ризикуючи власним життям, висвітлили масштабні події у Нових Санжарах

Телеканал ZIK

Журналістці ZIKу Аллі Жизневській та оператору В'ячеславу Серебреннікову вдалося висвітлити ексклюзивні кадри з Нових Санжар, куди привезли евакуйованих з Китаю українців.

Сьогодні наша журналістка Алла Жизневська та оператор В'ячеслав Серебренніков перебували в самому епіцентрі сутичок у Нових Санжарах. Вони на власні очі бачили, як вікна автобуса розбиваються камінням, як горять барикади із шин. Завдяки їхнім старанням і ми змогли дізнатися, як насправді зустріли евакуйованих українців та іноземців в Україні.

Алла Жизневська, опинившись в самому епіцентрі сутичок у Нових Санжарах, перейшла на бік правоохоронців, та, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, продовжила у прямому ефірі розповідати глядачам телеканалу про те, що насправді відбувалося у Нових Санжарах. 

Так, у бік журналістки та правоохоронців, які намагалися зробити коридор для колони автобусів ДСНС, де перебували евакуйовані українці, та карет швидкої допомоги, полетіли каміння, бруківка та скло. Разом із правоохоронцями Алла Жизневська, ризикуючи життям, пробралася через вогняну барикаду, яку встановили мітингувальники, та рушила до санаторію.

"Рушила колона правоохоронців. Можемо бачити, що місцеві жителі влаштували барикаду, пожежу. Просто зараз вони жбурляють каміння. Летять шашки, побите скло, бруківка по автівці. Хлопці ламають паркан місцевих жителів, щоб заховатися…Почалися масові заворушеннями, бійки…Людина лежить з пораненням голови…Людину реанімують просто на місці", – повідомила Алла Жизневська у прямому ефірі телеканалу ZIK.

Окрім цього, журналістці вдалося висвітлити унікальні кадри заїзду автобусів з евакуйованими з Китаю українцями на територію санаторію у Нових Санжарах.

Алла Жизневська також зібрала численні коментарі протестувальників, місцевих жителів Нових Санжар та представників місцевих органів влади, які перебували на місці події.

Разом із журналісткою в екстремальних умовах у Нових Санжарах працював оператор телеканалу ZIK В'ячеслав Серебренніков.  

Як повідомляли, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Стало відомо, що літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетів у Харків. Потім повідомили, що борт приземлився у Харкові.

Додамо, під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Невдоволені місцеві жителі влаштували протести проти приїзду громадян України з Китаю. Під час акцій сталися сутички та масові зіткнення. Розгнівані демонстранти кидали каміння та бруківку в автобуси, де знаходилися перелякані українці. 

Також під час заворушень поранення отримали 9 працівників поліції та один цивільний

 

Loading...