Новини » Події Читать эту новость на русском

Жодного спиртного і пиятик у потягах: У "Слузі народу" обговорюють новації для тих, хто подорожує залізницею

Макс Бужанський Фото з відкритих джерел

Максим Бужанський розповів про концепцію щодо повернення поліції у поїзди

Парламентарі від "Слуги народу" обговорюють питання стосовно категоричної заборони продажу спиртних напоїв в поїздах, розпивання там спиртних напоїв і посадку в транспорт осіб, у яких є очевидні ознаки алкогольного сп'яніння.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.

Народний депутат, коментуючи резонансний випадок в потягу сполученням Маріуполь – Київ, коли жінку, яка їхала у купе з дитиною, побив і намагався зґвалтувати невідомий чоловік, зауважив, що поліція на транспорті раніше виконувала свою функцію, оскільки першочерговим її завданням було попередити вчинення злочинів.

Максим Бужанський зауважив, що це проблема не лише "Укрзалізниці", вона є комплексною, і її потрібно вирішувати спільно із МВС та парламентом.

Новини за темою: Треба залишити трутнів за бортом, – Мосійчук про наглядову раду "Укрзалізниці"

"Міністерство внутрішніх справ спільно з парламентом, можливо, з правоохоронним комітетом, транспортним комітетом повинні розробити в найкоротші терміни нову концепцію і повернути поліцію в поїзди. До речі, між народними депутатами від "Слуги народу" зараз обговорюється таке питання, щоб категорично заборонити продаж спиртних напоїв в поїздах, розпивання спиртних напоїв у поїздах і посадку в транспорт осіб, у яких є очевидні ознаки алкогольного сп'яніння", – сказав Максим Бужанський.

Нагадаємо, вночі 31 липня у поїзді №84 сполученням Маріуполь – Київ невідомий чоловік без верхнього одягу вдерся у купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом з дитиною у провідника сусіднього вагону.

Солом'янський районний суд міста Києва заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової, яке сталося у потязі Маріуполь – Київ.

Loading...