Новини » Події Читать эту новость на русском

Зґвалтування на Київщині: У МВД назвали інцидент неприпустимим

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

МВС України

Зловмисникам загрожує до 12 років перебування за ґратами

У Міністерстві внутрішніх справ Україні назвали зґвалтування поліцейськими жінки в Київській області жахливим і неприпустимим. Вже експоліцейських чекає довге тюремне ув'язнення. Про це заявив заступник глави МВС Антон Геращенко в ефірі "Сніданку".

За його словами, обидва поліцейських були затримані службою внутрішньої безпеки поліції, а їх стаття - перевищення службового становища і тортури, що передбачає до 12 років перебування за ґратами.

"Мабуть, у деяких людей щось перемикається в голові, а тому вони витворяють такі жахливі злочини. За це треба буде відповідати багаторічним сидінням в колонії, СІЗО", - заявив Геращенко.

Він розповів, що з подіями в Кагарлику дехто проводить паралелі з Врадіївкою, коли поліцейські побили та зґвалтували жінку. Він вважає, що "там це намагалися приховати, а сьогодні ніхто такі речі не приховує".

"На жаль, в сім'ї не без виродків. У поліції працює близько 130 тис. людей, і не всі з них відповідають високим моральним вимогам, які закон висуває поліції", - додав він.

Новини за темою: Зґвалтування на Київщині: У Кагарлицьке відділення поліції направили нове керівництво

Нагадаємо, у Київській області двоє працівників поліції Кагарлицького відділу застосували силу та зґвалтували жінку, яку викликали до відділення поліції як свідка. 

Згодом Державне бюро розслідувань затримало 29- та 35-річних оперуповноваженого та начальника одного з секторів Кагарлицького відділення поліції та заявило, що провоохоронці застосовували до потерпілої тортури.

Loading...