Збиття МН17: У Нідерландах суд відмовив у запиті супутникових даних у НАТО

Катастрофа МН17 Reuters

Захист Пулатова наполягає на проведенні додаткового розслідування

У п'ятницю, 3 липня, у Нідерландах під час десятого засідання у справі збиття літака рейсу МН17, суд відхилив прохання захисту підозрюваних про повторний запит супутникових даних у НАТО. Про це повідомляє "РБК-Україна"

Як зазначається, захист підозрюваного Олега Пулатова наголосив на необхідності проведення додаткового розслідування. Зокрема, сторона вимагає приділити більше уваги альтернативним версіям катастрофи. Крім цього, адвокати попросили допитати приблизно 100 свідків та експертів.  

Однак, нідерландські прокурори назвали заяви про незавершене розслідування недоцільними.  

Новини за темою: Справа МН17: Суддя заявила, що можливе дорозслідування проти Пулатова не завадить розгляду справ інших фігурантів

До слова, раніше адвокат Пулатова Сабіне тен Дуссхате заявила, що захист запросить радіолокаційні дані з радарів. Якщо вони будуть недоступні, то захист запросить суд наказати прокуратурі продовжити розслідування за цими радіолокаційним даними.

На що у прокуратурі відповіли, що повторне розслідування радіолокаційних даних з українських радарів не потрібно.

Нагадаємо, нещодавно прокуратура Нідерландів представила запис нових телефонних розмов у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH1, який доводить, що лайнер був збитий установкою "Бук".Loading...