Затримано агента ФСБ, який готував диверсію у Рівному і вбивство військових ООС

СБУ затримала агента ФСБ, який готував диверсії в Рівному Офіс генерального прокурора

Чоловік з власної ініціативи запропонував ФСБ РФ свої послуги

В Україні затримали агента Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії, який готував вчинення диверсії у Рівному та планував вбивства українських військовослужбовців, задіяних в Операції об'єднаних сил. Про це повідомляють пресслужби Офісу генерального прокурора та СБУ.

Як з'ясувалося, житель Одеської області у травні із власної ініціативи зв'язався з ФСБ та запропонував їм свої послуги. Зокрема, йшлося про вбиство українських бійців та вчинення диверсій. Крім цього, чоловік передавав російським спецслужбам інформацію військового характеру.  

Пізніше, у вересні цього року, агент ФСБ отримав завдання здійснити диверсію на одному з об’єктів "Рівнеоблводоканал".

"12 вересня 2020 року він за завданням своїх кураторів намагався знищити шляхом підриву об’єкт Горбаківсько-Гориньградського водозабору, що призвело б до тривалого припинення водопостачання близько 50% побутових і промислових споживачів м. Рівне та інших районів області", - зазначили в пресслужбі ОГП. 

Вибуховий пристрій Офіс генерального прокурора

Однак, українські контррозвідники завадили чоловіку вчинити диверсію та затримали його після закладання ним вибухового пристрою.

Наразі затриманому готується повідомлення про підозру за статтями "державна зрада" та "диверсія" Кримінального кодексу України. У разі доведення вини, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років, з конфіскацією майна.

Новини за темою: Російська ФСБ завербувала директорку готелю для шпигунства за українськими військовими

Нагадаємо, нещодавно в Україну з Російської Федерації екстрадували спільника агента ФСБ Олега Смородінова, який у 2016 році в місті Рівне убив українського військового Івана Мамчура.

Loading...