Затонулий в Одесі танкер хочуть підняти до 20 липня, але власник просить продовжити термін

Затонулий біля берегів Одеси танкер "Делфі"

"Думская"

Танкер затонув поблизу Одеси ще в листопаді 2019 року

Затонулий поблизу пляжу в Одесі танкер Delfi повинні підняти з мілини до 20 липня. При цьому власник судна просить продовжити термін виконання робіт до 1 серпня. Про це на брифінгу повідомив глава Одеської облдержадміністрації Куций Максим.

За його словами рішення про підняття танкера до 20 липня прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Обласна комісія з ТЕБ та НС погодилася з капітаном порту, який встановив граничний термін підняття танкера з мілини - 20 липня. Хоча судновласник просив продовження терміну виконання робіт до 1 серпня. Зараз водолази ведуть підготовчі роботи з підняття судна з пляжу: встановлюють понтони, щоб його підняти з води і відбуксирувати для подальшого ремонту в одному з доків", - повідомив Куций.

Він зазначив, що представник судновласника обіцяв завершити підготовчі роботи для вирівнювання судна до 5 липня.

При цьому в ОДА зазначили, що після забору аналізу води поблизу танкера в ній не було виявлено слідів нафтопродуктів. Попри це купатися на пляжі "Дельфін" не рекомендується.

Нагадаємо, нещодавно біля берегів Одеси стався черговий витік пального із танкера Delfi, який перебуває на мілині ще з осені минулого року. 

Втім, згодом в Одеській ОДА заявили, що у морській воді поруч із затонулим біля берегів Одеси танкером Delfi немає нафтопродуктів.Loading...