Новини » Події Читать эту новость на русском

Заступнику начальника Харківської митниці ДФС повідомлено про підозру

Фото з відкритих джерел

У січні 2018 року в ході перевірки службові особи митниці виявили порушення вимог Митного кодексу

Заступнику начальника Харківської митниці ДФС повідомлено про підозру у завданні збитків державі на понад 1,6 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

"За процесуального керівництва прокуратури Харківської області заступнику начальника Харківської митниці ДФС повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення підозрюваного від займаної посади", - йдеться в повідомленні.

Так, за даними слідства, у січні 2018 року в ході перевірки службові особи митниці виявили порушення вимог Митного кодексу України.

"Декларант заявив неправдиві відомості щодо коду товару згідно з УКТ ЗЕД, щоб ухилитися від сплати мита на понад 540 тис грн за ввезений ним товар -  ламіновані МДФ-плити",- зазначається в повідомленні.

Повідомляється, що відповідно до вимог митного кодексу України, заступник начальника Харківської митниці ДФС, як службова особа, був зобов’язаний протягом 6 місяців з дня виявлення цього факту скласти протокол про порушення митних правил декларантом за ч. 1 ст. 485 МК України та застосувати стосовно нього штрафні санкції у розмірі 300% від суми збитків - понад 540 тис грн, проте не зробив цього.

"Таким чином, дії службовця завдали державі збитків на суму понад 1,6 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось раніше, столичні правоохоронці повідомили про підозру колишньому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Володимиру Слончаку за фактом нападу на патрульного.

Loading...