Заступника керівника арсеналу зброї затримали за розголошення держтаємниці, – СБУ

Фото з відкритих джерел

Він залучив до роботи у війсковій частині підрядників без спецдозволів

На Івано-Франківщині СБУ викрила заступника командира арсеналу озброєння, який залучив до робіт з обладнання відеокамерами режимного об’єкту підрядників без допуску до державної таємниці. Про це повідомляє пресслужба управління СБУ в Івано-Франківській області

"Контррозвідка Служби безпеки України в ході захисту об’єктів критичної інфраструктури в оборонній сфері викрила заступника командира однієї з військових частин, дислокованих в Івано-Франківській області, який залучив до робіт з обладнання охоронного периметру режимного об’єкту підрядників без допуску до державної таємниці", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, слідство вказує, що представники чотирьох комерційних структур займалися облаштуванням системи протипожежного оповіщення і встановленням камер відеофіксації на території військового арсеналу.

При цьому підрядники не мали спеціальних дозволів на проведення відповідних робіт.

Робітники також розробили і зберігали документацію з оснащення охоронного периметру та споруд військової частини в приміщеннях без забезпечення режиму таємності.

Військовослужбовцю повідомили про підозру у розголошенні держтаємниці.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України повідомила про підозри співробітникам ГУ Генштабу Збройних сил РФ та ФСБ у межах розпочатого кримінального провадження за фактами підбурювання українських громадян до вчинення державної зради.

Loading...