Новини » Події Читать эту новость на русском

Замість відремонтованого поїзда лімузини: "Укрзалізниця" придбала розкішні автівки за 4,5 млн гривень

Такі цінні закупівлі здійснили за часів управління Євгена Кравцова

В "Укрзалізниці" замість ремонту дизель-поїзда витратили дев'ять мільйонів гривень на закупівлю двох лімузинів Audi А8 Long. Про це написав у Facebook член Наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко.

"Закупівля сталася при минулому керівника УЗ Кравцова і ретельно приховувалася - покупку оформили без тендеру, а купили через страхову фірму, засновником якої значиться філія "Одеська залізниця". Після цього машини перекинули на баланс Одеської дороги, але боялися експлуатувати через зростаючий резонанс", - написав Лещенко.

Він також зауважив, що оскільки автомобілі довго простояли в гаражі, то на одному з них зіпсувався акумулятор. Окрім цього, ходять чутки, що "машини призначалася для обслуговування одного з перших осіб України часів минулої влади".

Новини за темою: "Укрзалізниця" закрила продаж квитків на шести станціях червоної зони

Як зазначається, під час аудиторської перевірки цієї афери було виявлено численні порушення, однак її результати пів року не передавали в правоохоронні органи.

"На початку липня наглядова рада зажадав це зробити, але через місяць виявилося, що ... нічого не сталося. Тільки після чергового мого листа в кінці серпня матеріали були передані в НАБУ", - додав Лещенко.

Новини за темою: На Одещині викрили колишнього посадовця "Укрзалізниці", який заволодів майже 100 тис. бюджетних грошей

Нагадаємо, нещодавно новий голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак заявив, що близько 40% локомотивного складу компанії мають прострочений капітальний ремонт. 

Loading...