Захоплення заручника в Полтаві: Поліція відкрила справу за трьома статтями

Спецоперація у Полтаві "Полтавщина"

Спецоперація по затриманню небезпечного озброєного злочинця триває

Проти полтавського злочинця Романа Скрипника, який захопив у заручники полковника поліції Віталія Шияна, відкрили кримінальну справу одразу за трьома статтями. Про це повідомили на сторінці Нацполиции у Facebook.

Слідчі кваліфікували подію за трьома статтями Кримінального кодексу України: ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ст. 348 (Посягання на життя співробітника правоохоронного органу) і ст. 349 (Захоплення представника влади або працівника правоохоронного органу як заручника).

Правоохоронці зазначили, що зараз триває спецоперація по затриманню небезпечного озброєного злочинця, а також підтвердили інформацію про звільнення заручника та його неушкодженість. Зловмисник ж посеред дороги залишив авто і зник у лісопосадку.

Новини за темою: Місцевому населенню нічого не загрожує, – голова Полтавської ОДА про зловмисника, який захопив заручника-поліцейського

Нагадаємо, сьогодні у Полтаві правоохоронці проводять спецоперацію затримання викрадача авто, який намагається уникнути відповідальності.

Під час затримання чоловік висмикнув чеку з гранати і погрожував підірвати її, тримаючи за руку одного з поліцейських, який його затримував.

Після переговорів зі злочинцем, поліція запропонувала йому обміняти заручника і виїхати за межі Полтави, чим він і скористався.

Пізніше стало відомо ім'я і вимоги зловмисника, а також з'явилися перші фото і відео з місця події. Як розповіли в МВС, раніше зловмисник був чотири рази судимий.Loading...