Новини » Події Читать эту новость на русском

Біля польського посольства у Києві оголилася активістка Femen - протестувала проти абортів

Активістка Femen перед посольством Польщі в Києві Страна.ua

Незабаром після початку акції активістку затримала поліція

Сьогодні, 26 жовтня, жіночий рух Femen провів акцію на підтримку протестувальників Польщі, де суд заборонив жінкам робити аборти. Про це пише "Страна".

Акція пройшла біля посольства Польщі в Києві. Дівчина підійшла до центрального входу і повністю оголилася, після чого почала скандувати "Siostry do broni" ("Сестри, до зброї").

Крім того, на її тілі були написи "My body is my choise" ("Моє тіло - мій вибір"), "Siostry do broni" ("Сестри, до зброї"). В руках вона тримала вішалку в колір національного прапора Польщі - символ незаконних абортів.

"У Польщі фактично заборонили аборти. Полячки вийшли на мітинги і останні три дні там йдуть арешти, мордобої. Такого заходу в Європі ніде немає. Це єдина країна цивілізованого світу, яка забороняє жінкам розпоряджатися своїм тілом. Сьогодні секстремістка Femen абсолютно гола вигукувала польською "Сестри, до зброї" - на підтримку полячок і із закликом до польських жінок виступити у всеозброєнні проти варварських середньовічних законів", - сказала лідер руху Femen Ганна Гуцол.

Незабаром після початку акції активістку затримала поліція, зараз вона перебуває на допиті у відділку на Прорізній.

Новини за темою: У Польщі спалахнули масові протести, все через обмеження права жінок на аборти

Нагадаємо, раніше Верховний суд Польщі визнав неконституційним положення закону про аборти, що дозволяє переривати вагітність у разі вроджених вад плода. Як зазначається, відтепер така процедура в країні заборонена, і в більшості випадків жінкам доведеться виношувати небажаних дітей.Loading...