За останні 5 років було 3 спроби позбавити Віктора Шокіна життя, – адвокат

Остання спроба була скоєна у 2019 році

Віктор Шокін AP Photo

Адвокат Віктора Шокіна Олександр Телешецький заявив, що протягом останніх п'яти років на його підзахисного було скоєно три замахи на вбивство. Про це він розповів під час пресконференції на тему "Протистояння Віктора Шокіна з Байденом", яку транслював телеканал ZIK.

"Варто зауважити, що за останні 5 років мали місце 3 випадки замаху і готування до позбавлення життя Шокіна Віктора Миколайовича. Це у липні 2015 року виявлення револьверу у громадські приймальні Генерального прокурора України. Ніхто не виключив того, що він там перебував для того, щоб його використовувати відповідним чином для позбавлення життя Віктора Миколайовича", - зазначив правозахисник.

Він також зауважив, що друга спроба вбивства мала місце 2 листопада 2015 року, коли обстріляли кабінет Генерального прокурора. Третя та остання – це отруєння Шокіна ртуттю, яке було діагностоване у 2019 році і мало не призвело до летального наслідку.

"Про кожен із цих фактів Шокін заявляв особисто, публічно і офіційно. Щодо останнього, відповідне розслідування проводять правоохоронні органи Греції, оскільки факт отруєння було виявлено саме під час його перебування у цій країні", - уточнив адвокат.

Нагадаємо, раніше Олександр Телешецький заявив, що Державне бюро розслідувань зареєструвало кримінальне провадження про тиск на колишнього генпрокурора Віктора Шокіна з боку ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена.

Loading...