З України вислали кримінального "авторитета" на прізвисько "Дід"

Співробітники ДСР і кримінальний "авторитет" на прізвисько "Дід" Фото: Нацполіція

Протягом 15 років йому заборонено в'їжджати в Україну

Затриманого на Закарпатті кримінального "авторитета" на прізвисько "Дід" видворили за межі України із забороною на в'їзд протягом 15 років. Про це говориться в повідомленні Департаменту стратегічних розслідувань (ДСР) Національної поліції України.

Уточнюється, що 55-річного уродженця Вірменії неодноразово затримували за порушення міграційного законодавства, після чого примусово висилали з України. Однак, незважаючи на заборону, він знову повернувся, і, щоб не потрапити на очі поліцейським, кожні три-чотири дні змінював місце проживання. 

Незважаючи на заходи конспірації, 28 квітня 2020 оперативники управління стратегічних досліджень Нацполіції в Закарпатській області затримали "Діда".

На чоловіка склали адміністративні протоколи та доставили його до Вознесенського районного суду Миколаївської області. Суд задовольнив подання правоохоронців про його затримання та поміщення до Миколаївського пункт тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства терміном на шість місяців з подальшим видворенням. 8 липня співробітники ДСР допомогли кримінальному "авторитету" покинути межі України, тим самим виконавши рішення суду. 

Новини за темою: У Миколаєві стріляли в бізнесмена та авторитета "Мультика"

Раніше ми повідомляли, що двох громадян Російської Федерації примусово видворили за межі України через спроби дестабілізувати ситуацію в державі.

Loading...