З початку перемир'я на Донбасі зафіксовано понад 600 порушень режиму припинення вогню, - місія ОБСЄ

Фото з відкритих джерел

Посилення режиму припинення вогню розпочалося 27 липня

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні з 27 липня зафіксувала 634 порушення режиму припинення вогню в Донецькій та Луганській областях. Про це йдеться у щоденному звіті СММ від 21 серпня. 

"Після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, на якому була досягнута домовленість про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня і до кінця звітного періоду СММ зафіксувала загалом 634 порушення режиму припинення вогню в Донецькій та Луганській областях", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Україна передала ОБСЄ свій список осіб на обмін, - Зеленський

За вказаний період виявили 92 вибухи, два невизначені боєприпаси, що пролетіли, шість освітлювальних ракет, 534 черги і постріли.

Як зазначається, 20 серпня у Донецькій області СММ зафіксувала 153 порушення режиму припинення вогню, зокрема три вибухи. У Луганській області СММ не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню. 

Новини за темою: На Донбасі після початку перемир’я поранили цивільного, який з матір’ю працював на городі, - ОБСЄ

Нагадаємо, нещодавно голова української делегації на засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) Леонід Кравчук заявив, що звернувся до Верховної Ради, аби та прийняла постанову щодо проведення місцевих виборів по всій Україні

Loading...