live
Новини » Події Читать эту новость на русском

З Британії вирушив останній рейс з українцями перед закриттям кордону

pixabay.com

Також, щоб повернути українців, авіакомпанії виконають рейси з Казахстану, Польщі, Ізраїлю, Австрії, Литви, Катару, Франції і Німеччини

Сьогодні, 27 березня, через закриття кордону, пов'язане з розповсюдженням коронавірусу, з Лондону повернуться 180 українців спецрейсом авіакомпанії SkyUp. Про це повідомляє пресслужба посольства України у Великій Британії в Twitter.

Зазначається, що літак SkyUp, який летить за маршрутом Лондон-Київ, поверне 180 громадян України додому. Загалом, з Британії літаками МАУ та SkyUp до України повернулися 1014 громадян.

Також, щоб повернути українців, авіакомпанії SkyUp і "МАУ" виконають рейси з Казахстану, Польщі, Ізраїлю, Австрії, Литви, Катару, Франції і Німеччини.

В Міністерстві закордонних справ звертаються з проханням до всіх українців, які не встигли придбати квиток до 27 березня включно, не купувати квитки, навіть якщо вони доступні на сайтах авіакомпаній, а розглянути можливість продовжити своє перебування в тій країні, де є така можливість.

Як повідомлялось раніше, із канадського Торонто до Києва спеціальним рейсом вилетіли 274 українці, які не могли дістатися додому після закриття кордонів через пандемію коронавірусу. 

Loading...