Є три версії катастрофи Ан-26, кількох посадовців відсторонили, – Верещук

Ірина Верещук Скріншот відео

Народна депутатка каже, що за потреби буде створена тимчасова слідча комісія у парламенті

Є три версії причин катастрофи Ан-26 з курсантами Харківського національного університету Повітряних сил: несправність літака, людський фактор і організація самого процесу.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція "Слуга народу"), голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук.

"Ми маємо три версії: це несправність самого літака, це людський фактор – помилка пілотів і організація самого процесу, тобто наземна, бортова і так далі. Побачимо. Є час у комісії Міністерства оборони до 25 листопада", – сказала Ірина Верещук.

Новини за темою: "Вічного вам польоту": На місці авіакатастрофи Ан-26 встановили тимчасовий пам'ятний знак

Гостя ток-шоу переконана, що персональної відповідальності за трагедію винним не уникнути. Вона додала, що від виконання обов’язків уже відсторонили кількох посадових осіб.

Ірина Верещук додала що за потреби буде створена тимчасова слідча комісія у Верховній Раді.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

Один із курсантів помер у лікарні, куди потрапив у дуже важкому стані після падіння військового літака Ан-26 у Харківській області.

Загалом результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу.  Водночас один курсант-третьокурсник вижив. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

У вівторок, 29 вересня, в Харкові прощалися з Віталієм Вільховим – одним з курсантів, загиблих в авіакатастрофі, яка сталася 25 вересня під Чугуєвом.

Наступного дня церемонію прощання та поховання провели у Львівській області, де народився загиблий курсант Харківського національного університету Повітряних сил.

Loading...