Як відеофіксація порушень ПДР викрила злісного порушника – псевдотаксиста: Чоловік "заробив" на 12 штрафів

Антон Геращенко Скріншот відео

Чоловік відчайдушно лихачив на авто, припинивши співпрацю із службою таксі

Автоматична система фото- і відеофіксації правил дорожнього руху за перший день роботи зафіксувала 57 тисяч порушень, за другий – 44 тисячі, за третій – 37 тисяч. Тобто спостерігається тенденція до зниження кількості порушень.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Гість ток-шоу запевнив, що всі порушники без винятку отримуватимуть штрафи за порушення правил дорожнього руху, які будуть зафіксовані системою автоматичної фото- і відеофіксації.

"Штрафи виписуються в автоматичному режимі. Коли камера фіксує перевищення швидкості, миттєво в комп'ютері у поліцейського виходить фотографія машини, її номер. Завдання поліцейського – лише порівняти номер, марку і колір з базою даних. І все, тому поліцейський не може знати, чия це машина... Тим більше, цих поліцейських – десятки, і повністю можете бути впевнені, що штрафи виписують всім – і суддям, і прокурорам, і депутатам", – запевнив Антон Геращенко.

Гість студії розповів, скільки порушень за перші дні зафіксувала автоматична система фото- і відеофіксації: за перший день – 57 тисяч порушень, за другий – 44 тисячі, за третій – 37 тисяч. Він зазначив, що спостерігається тенденція до зниження кількості порушень.

Новини за темою: Відеофіксація порушень ПДР: Олена Лукаш назвала, що стане каменем спотикання

Антон Геращенко розповів курйозну ситуацію – авто однієї зі служб таксі порушило ПДР 12 разів, тож він попросив помічницю зв’язатися з цією службою та попередити, що це небезпечно, коли водій припускається стількох порушень. Як виявилося, водій уже тиждень використовував машину в порушення договору, припинивши співпрацю із цією службою таксі. Його сьогодні знайшли та поінформували, що він 12 разів порушив ПДР, має сплатити штрафи, машину у нього заберуть та не дозволять нею користуватися, зазначив Антон Геращенко.

Він додав, що "рекордсменам", які їздили зі швидкістю 200 км/год., окремо вручать повідомлення про порушення. Їм загрожує штраф у сумі 510 грн.

Раніше повідомляли, що уряд прийняв на засіданні Кабміну рішення про те, що з 1 червня 2020 року в Україні запускається система автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Нагадаємо, Антон Геращенко повідомляв, що у Києві за перевищення швидкості на автошляхах штрафувати будуть тих, хто їхатиме зі швидкістю понад 100 км/год. У зимовий час це буде більше 70 км/год.

Loading...