Новини » Події Читать эту новость на русском

Я довіряв усім, хто там був: Милованов поділився своєю гіпотезою походження "плівок Гончарука"

Тимофій Милованов

фото - з відкритих джерел

Ексміністр запевнив, що досі достовірно не знає, хто саме здійснював запис

Колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов припускає, що "плівки Гончарука" були записані на апаратний телефон. А пристрій для запису, на думку Милованова, туди помістив той, хто мав доступ до кабінету.

Про це він розповів в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Ексміністр зауважив, що був присутній на двох зустрічах, розмови з яких згодом були опубліковані як "плівки Гончарука". Він додав, що йому самому цікаво, хто саме з присутніх вів запис розмови.

"Мені цікаво, бо я довіряв всім, хто там був. Я хочу знати. Можливо, хтось знає, але я не знаю до сьогоднішнього дня", – підкреслив Тимофій Милованов.

Разом з тим він додав, що у нього є своя гіпотеза щодо того, яким чином здійснювався запис розмови.

"Я думаю, що воно було в телефоні, в апараті, який стояв поруч. А хто туди поставив – це той, хто мав доступ до приміщення. Це моя гіпотеза", – зазначив ексміністр.

Він сподівається, що розслідування щодо плівок Гончарука буде публічним, що будуть докази та довіра до результату. 

"Тому що ми країна, яка не вірить нашим політикам, урядовцям. Це хвора країна. Не можна будувати суспільство, коли ніхто не довіряє владі. Тому прозорість – це ліки для довіри", – акцентував Милованов.

Новини за темою: Плівки Гончарука: "Склеювання окремих фраз" або реальний компромат

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" було опубліковано аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Перша частина аудіо наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть був змушений випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

Сам Гончарук зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

 

Loading...