Новини » Події Читать эту новость на русском

Виставка картин Порошенка: До Музею Гончара знову нагрянули співробітники ДБР

Pavlovsky News

Також в будівлю музею прибув експерт, який має оцінити вартість картин

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) знову прийшли до музею Івана Гончара, де відкрилася виставка картин з галереї експрезидента України Петра Порошенка, які проходять у справі щодо незаконного перевезення через кордон. Про це повідомляє Pavlovsky News.

За інформацією видання, правоохоронці знаходяться всередині будівлі, де проводять слідчі дії. Також туди прибув експерт, який має оцінити вартість картин.

Тим часом біля музею вже зібралася група підтримки п'ятого президента України, який сам у соцмережі анонсував виставку полотен. Її відкриття він пояснив зняттям обмежень через карантин.

Новини за темою: ДБР підтвердило відкриття справи проти Порошенка через Томос

Нагадаємо, раніше Порошенка викликали в ГБР 29 травня у справі про розмову з Байденом, проте в той день експрезидент України попросив музей Івана Гончара влаштувати виставку картин.

До цього, 26 травня, співробітники Державного бюро розслідувань штурмом взяли будівлю Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара", де п'ятий президент України Петро Порошенко відкрив виставку картин із своєї сімейної колекції.

Loading...