live

Високопосадовця одного з міністерств спіймали на передачі таємних документів

Документи містили секретну інформацію щодо діяльності Міністерства оборони та прикордонної служби

Співробітники Служби безпеки України викрили протиправну діяльність високопосадовця одного із міністерств України, який незаконно передавав таємні документи щодо обороноздатності держави. Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

Згідно з повідомленням, правоохоронці встановили, що високопосадовець, державний службовець категорії "А", скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ.

Як зазначається, передана інформація стосується комплексу заходів Міністерства оборони, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

Під час проведення слідчих дій у робочому кабінеті та за місцем проживання держслужбовця правоохоронці вилучили мобільний телефон і електронний планшет, в яких виявлено переправлений таємний документ та інші службові документи з грифом "Для службового користування".

Нагадаємо, нещодавно СБУ виявила агента спецслужб Росії і викрила їх задум з агентурного проникнення до однієї з бойових бригад Збройних Сил України.

Loading...