Вищий антикорупційний суд дозволив Гладковському виїжджати за межі Київської області

Олег Гладковський. Фото УНІАН

Низку обов'язків Гладковського суд подовжив до 18 квітня

Адвокат Гладковського Руслан Волинець заявив, що Вищий антикорупційний суд дозволив колишньому заступнику секретаря РНБО виїжджати за межі Київської області.

Про це він сказав у коментарі Укрінформ.

За його словами, прокурори вимагали продовжити всі п'ять обов'язків Гладковському, але сторона захисту наполягала на тому, щоб обов'язок щодо обмеження на поїздки за межі Київської області не задовільняли.

"Вчора було засідання Антикорупційного суду, на якому прокуратура звернулася з проханням продовжити всі 5 обов’язків. Ми виступили проти цього одного обов’язку (не покидати Київську область), щоб його не задовольняли. І суд прийняв рішення відмовити у частині заборони виїзду за територію Київської області. Тобто, Гладковський може на поточний момент вільно пересуватися за територію Київської області", - пояснив адвокат.

Новини за темою: САП і адвокати подали скарги у справі Гладковського

Він пояснив, що на даний момент у Гладковського залишилася низка обов'язків, серед яких: прибувати до детектива за вимогою, при зміні місця проживання чи реєстрації повідомляти про це, утримуватися від спілкування з певними особами у рамках провадження, здати паспорти для виїзду за кордон.

При цьому обов'язки Гладковському продовжили до 18 квітня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ відкрило справу проти Гладковського за фактом недекларування 1,3 млн гривень. Йдеться про те, що Гладковський не задекларував за 2015 рік вартість корпоративних прав у кіпрської компанії і наявність у сина корпоративних прав у "Київобленерго". Також в його декларації відсутня інформація про автомобілі сина.

Згодом НАБУ звернулося до суду з вимогою притягнути Гладковського до відповідальності за неприбуття на виклик детективів 19 липня.

У жовтні колишній заступник секретаря РНБО Олег Гладковський вийшов з СІЗО після внесення за нього застави.

Новини за темою: Влада Зеленського проти влади Порошенка: Що потрібно знати про справу Олега Гладковського

20 грудня 2019 року ВАКС прийняв рішення дозволити Олегу Гладковському не носити електронний браслет.

Loading...