Новини » Події Читать эту новость на русском

Вибуховий пристрій біля офісу "Опозиційної платформи – За життя" могли закласти люди, які проти досягнення миру, – Віктор Чорний

Телеканал ZIK

Це черговий акт залякування політиків "Опозиційної платформи – За життя"

Вибуховий пристрій біля офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" у Києві міг бути закладений радикалами, які виступають проти досягнення миру в Україні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Чорний.   

 Політик розповів, що вибухівка, яку виявили правоохоронці неподалік офісу "Опозиційної платформи – За життя" у Києві, була саморобною і нею могли управляти дистанційно. Разом з тим нардеп додав, що правоохоронці, виявивши вибуховий пристрій, спрацювали злагоджено та ліквідували небезпечний пристрій.  

Народний депутат пов’язує черговий напад на офіс партії із намаганням влади залякати опозиційних політиків.

"Мені здається, що це черговий акт залякування нашої політичної сили, яка традиційно і постійно вимагає від влади максимально конкретних дій щодо досягнення миру. Але, на жаль, сьогодні не всі українці хочуть миру. Це факт, що 12% населення не підтримують ідею про те, що необхідно реалізувати Мінські угоди і досягти миру на Донбасі, щоб Україна повернулася на Донбас, а Донбас – в Україну", – зауважив Віктор Чорний.

Тому, додав нардеп, в "Опозиційній платформі – За життя" припускають, що вибуховий пристрій біля офісу партії міг бути закладений тими радикалами, які виступають проти досягнення миру.

"Більше того, я хочу нагадати ситуацію у Полтаві. Там не просто був вибуховий пристрій кинутий, а там розірвалася ручна граната. Це було встановлено вибухотехніками. Тобто це був конкретний акт тероризму проти нашої партії, направлений на те, щоби нас залякати, щоби намагатися зламати волю наших депутатів – волю досягти миру. Але це нікому ніколи не вдасться. Ми будемо виконувати наші передвиборчі обіцянки", – акцентував народний депутат Віктор Чорний.   

Новини за темою: В Ужгороді скоєно напад на офіс "Опозиційної платформи - За життя"

Нагадаємо, у ніч з 8 на 9 серпня зловмисники заклали вибуховий пристрій на парковці, в декількох метрах від входу в будівлю офісу "Опозиційної платформи - За життя". У партії заявили, що подія є спробою здійснення терористичного акту, що несе загрозу життю людей і вчиненого суспільно небезпечним способом з політичних мотивів.