Виборів на Донбасі не буде, бо влада не зацікавлена у їхньому проведенні, – Михайло Погребинський

Михайло Погребинський

ZIK.UA

"Влада робить все, аби втратити Донбас"

Можете бути абсолютно впевненими, що вибори на Донбасі не відбудуться, оскільки жодного кроку підготовки до цих виборів не проведено.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Михайло Погребинський.

"Можете бути абсолютно впевненими, що вибори на Донбасі не відбудуться, оскільки жодного кроку підготовки до цих виборів не проведено. Більше того, я переконаний в тому, що українська влада не зацікавлена, щоб проводити вибори на Донбасі. Хоча розповідає всілякі дурниці", – зауважив політолог.

Погребинський вважає: якби чинна влада України була зацікавлена у виборах на Донбасі, вже був би підготовлений особливий закон щодо виборів на цих територіях. 

Новини за темою: Медведчук: Влада не зможе провести вибори на Донбасі разом із місцевими виборами по всій країні

"Адже це не може бути такий закон, як для решти територій України. Про це чітко записано і у Мінських угодах. Там йдеться про те, що треба розробити відповідний закон, узгодити його з представниками невизнаних республік, проголосувати у Раді, а далі – мільйон проблем. Але нічого, жодного кроку не зроблено. То про що вони говорять? Всі ці розмови, все це робиться для того, аби показати, що українська влада, і безліч так званих українських експертів, говорять все це лише для того, аби продемонструвати для МВФ, грантівських структур та інших фондів, що вони зацікавлені у збереженні цих територій. Насправді це все брехня. Вони все роблять для того, аби втратити Донбас", – прокоментував Михайло Погребинський.

Новини за темою: Леонід Кравчук назвав, за яких умов можуть відбутися вибори на території ОРДЛО

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що позиція української влади щодо місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) полягає в тому, що вони можуть проходити тільки за українським законодавством.

Loading...