Всім затриманим за підозрою у нападі на пасажирів автобусу під Люботином обрали запобіжний захід

Розстріляний автобус на Харківщині

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Так, 16 фігурантам, обрали захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб без права на заставу

Київський районний суд Харкова підтримав клопотання прокуратури та обрав 16-ти особам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб без права на внесення застави. Про це повідомляє кореспондент NewsOne.

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ – Харків під Люботином представниками "Національного корпусу" й "Азова" було скоєно збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації "Патріоти – За життя". Автобус було заблоковано, по ньому відкрили вогонь із автоматичної зброї, повідомили в прес-службі партії "Опозиційна платформа – За життя".

Там зазначили, що вогнепальні поранення дістали дві людини, які перебувають у важкому стані. Після обстрілу з автоматичної зброї по членах організації "Патріоти – За життя" велася стрілянина з травматичної зброї, внаслідок якої було поранено ще дві людини. Під час нападу було викрадено одного із членів організації.

"Цей злочин "Нацкорпусу" й "Азова" є наслідком безкарності націонал-радикалів, які діють за прямого заступництва і підбурювання влади, зокрема президента Зеленського, який відкрито заявляє про свою підтримку їхньої позиції", – сказано в заяві.

Своєю чергою народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Волошин заявив, що політсила проситиме Європарламент визнати "Нацкорпус" терористичною організацією.

Президент Володимир Зеленський також відреагував на цей інцидент. Він підкреслив, що безкарність певних осіб породила вседозволеність, і тому розслідування таких справ має вестися швидко, а суд - бути неупередженим.

"Ми десятиліттями слухали гасло "Закон - один для всіх". Але бачимо, до чого призводять порожні обіцянки! Безліч правоохоронних органів зосередили увагу на економічних і корупційних злочинах, боротьба з якими, звичайно, важлива, але ми не повинні допустити повернення в "лихі 90-ті" із зухвалими розбірками на вулицях", - сказав Зеленський.

Loading...