Волонтерам заборонили передавати продукти евакуйованим з Китаю українцям у Нових Санжарах

Фото з відкритих джерел

Вони зможуть привозити тільки речі індивідуальної гігієни, антисептичні засоби й речі промислового виробництва

Заступник міністра внутрішніх справ Іван Варченко заявив, що волонтерам заборонили передавати харчові продукти українцям, яких евакуювали з Китаю до Нових Санжар.

Про це він сказав під час брифінгу, передає Громадське. 

Заступник міністра пояснив, що якщо хтось залишатиме продукти у Червоного Хреста, то там самі будуть вирішувати, що з цими продуктами робити.

Новини за темою: Скалецька в Нових Санжарах: У яких умовах проживає міністерка

Водночас заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, що в медцентрі запустили харчоблок, тож їжу для тих, хто перебуває на обсервації, готують на місці.

Відомо, що до списку речей, які волонтери таки можуть передавати українцям, входять речі індивідуальної гігієни, антисептичні засоби й речі промислового виробництва.

Як повідомлялося раніше, 21 лютого переселенці з Донецька привезли продукти у медичний центр "Нові Санжари", де знаходяться евакуйовані українці.

22 лютого стало відомо, що одній із іноземних громадянок в Нових Санжарах знадобилася невідкладна допомога лікарів через сильний біль у животі. Наразі це не пов'язують з коронавірусом.

Новини за темою: Поліція готує підозри 23 учасникам протестів у Нових Санжарах, - МВС

Тим часом доктор Євген Комаровський звернувся до українців і президента Зеленського після зустрічі з жителями Нових Санжар, які протестували проти поселення в місцевому санаторії евакуйованих із Уханя.Loading...