Внаслідок пожеж на Луганщині загинуло вже 8 осіб, ще 10 госпіталізовано, - ДСНС

Ліквідація пожежі в Луганській області ДСНС

Також, на околиці Сєвєродонецька виникла пожежа на складі побутової хімії

Внаслідок пожеж, які виникли у Луганській області загинуло вже 8 осіб, ще 10 осіб госпіталізовано. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

За інформацією рятувальників, найскладніша обстановка склалася вздовж лінії розмежування від Станиці-Луганської до Сєвєродонецька, де лісові пожежі набули загрозливого характеру для 22 населених пунктів (Болотене, Станиця-Луганська, Вільхова, Малинове, Піщане, Нижньотепле, Артема, Геївка, Лобачеве, Трьохізбенка, Кряківка, Капітанове, Муратове, Осколонівка, Боброве, Борівське, Воронове, Сиротине, Метьолкіне, Сєвєродонецьк, Байдівка, Половинкине).

Силами ДСНС на околиці Сєвєродонецька здійснюється гасіння пожежі на складі побутової хімії та лакофарбових виробів (залучено 15 осіб, 4 од. техніки);

Пожежі на заводі антисептиків (зберігається 30 тонн спирту) та на хлораторній насосній станції (зберігається 280 кг хлору) ліквідовано. 

На даний час розповсюдження вогню в сторону м. Сєвєродонецька немає.

Новини за темою: Уряд виділить кошти для допомоги потерпілим від пожеж на Луганщині

Нагадаємо, вчора ввечері, 30 вересня, у Станично-Луганській райдержадміністрації повідомили, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі. Своєю чергою, очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що пожежа поширилась майже на 10 тис. га.

Новини за темою: В Офісі президента відреагували на пожежі в Луганській області

За фактом лісових пожеж, які виникли в Луганській області правоохоронці відкрили сім кримінальних проваджень.

Loading...