Внаслідок масштабних пожеж на Луганщині загинуло уже 5 людей, – голова Луганської ОДА

Телеканал ZIK

Через сильний вітер ситуація з пожежами на Луганщині складна

На даний момент підтверджено 5 загиблих внаслідок масштабних пожеж на Луганщині.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK розповів голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.

За словами голови Луганської ОДА, зараз на пожежах в Луганській області працюють більше тисячі людей: військові, Нацгвардія, прикордонники, працівники ДСНС та поліцейські. Окрім цього він заявив, що вчора пожежі спалахнули одночасно у семи районах Луганської області. Інформація про обстріли є лише по двох районах – Попаснянському і Станично-Луганському.

Також Сергій Гайдай зазначив, що через сильний вітер ситуація з пожежами на Луганщині складна, і, якщо так звана "влада" території, яка зараз окупована, погодиться на "режим тиші", для гасіння пожеж будуть застосовані гелікоптери.

Наразі до гасіння полум'я залучені підрозділи ДСНС з інших областей.

"До нас направлено 70 одиниць техніки. З5 – найближчі області. Це Полтава, Донецька та Харківська області. Ще 30 одиниць техніки – Запоріжжя", – сказав Сергій Гайдай.

Він також заявив, що пожежі на Луганщині забрали уже 5 життів.

"На даний момент підтверджено 5 загиблих", – заявив голова Луганської ОДА.

Новини за темою: З початку 2020 року внаслідок пожеж в ОРЛО вигоріло понад 1,3 тисячі гектарів

Нагадаємо, 27 вересня у Луганській області спалахнула пожежа у лісовому масиві, розташованому поблизу села Нижньотепле Станично-Луганського району.

Пізніше у Станично-Луганській райдержадміністрації повідомили, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі

Своєю чергою, очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай повідомив про масштаби події та постраждалих.

 

 

Loading...