Влада живе в режимі "інтелектуального локдауну", тому й ухвалює закони, які не відповідають інтересам громадян, – політтехнолог про протести ФОПів

Телеканал ZIK

Якщо влада не дослухається до ФОПів, в Україні будуть дострокові парламентські, а згодом і президентські вибори

Оскільки влада України живе в режимі "інтелектуального локдауну", то вона і ухвалює такі законопроєкти, які не відповідають інтересам громадян.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Експерт зауважив, що законопроєкт про фіскалізацію, який прийняла Верховна Рада, назвавши його компромісним для підприємців, по факту не вирішує багато питань, адже змушує ФОПів платити непідйомні для них податки.

"Не забуваємо, що на вулиці у нас криза, у нас локдаун, безробіття зростає, кредитів немає, а ціни на ЖКП зростають. І коли пані Третьякова говорить, що підприємці платять 8 тисяч гривень податку, вона бреше, тому що ФОПи платять акцизи на бензин, платять завищену ціну на ЖКП, вони працевлаштовують багато людей і не дають можливості монополістам піднімати ціни на харчування та побутову техніку. Тому в даному випадку ФОПи абсолютно праві, бо держава не надає їм жодної підтримки", – зазначив Тарас Загородній.

Зі слів експерта, держава має займатися латанням дірок на митниці, де крадуть мільярди та великими компаніями, які працюють під виглядом ФОП. Загородній зазначив, що про це в законопроєкті щодо фіскалізації мови немає і великі компанії будуть продовжувати не сплачувати чесні податки.

"Але чомусь ФОПи в усьому винні, тому я тут на їхньому боці і вважаю, що, оскільки влада живе, як вони самі висловилися, в режимі "інтелектуального локдауну", то вони і ухвалюють такі законопроєкти, які не відповідають інтересам громадян, треба дотискати, бо влада неадекватна", – прокоментував Тарас Загородній.

Новини за темою: Введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано: Чому незадоволені підприємці

Нагадаємо, 1 грудня в центрі Києва почалася акція протесту підприємців. Мітингувальники вимагали, щоб Рада скасувала введення РРО для малого та середнього бізнесу. Також протестували проти запровадження в Україні повного локдауну.

Натомість Верховна Рада прийняла законопроєкт про фіскалізацію, тепер обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано до 1 січня 2022 року.

Згідно з повідомленням, з трибуни парламентського залу депутати називали документ компромісним варіантом.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що документ дасть можливість працювати малому бізнесу і при цьому не дозволить відійти від оподаткування недобросовісним підприємцям.

Однак підприємців таке рішення не задовольнило, вони заявили, що акції протесту будуть продовжуватися, вони вимагатимуть повного скасування РРО.

 

 

Loading...