У восьми областях України зберігається ризик зриву опалювального сезону, - "Нафтогаз"

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

Найбільшу заборгованість за газ має "ДТЕК Східенерго", яке знаходиться на Луганщині

У НАК "Нафтогаз України" заявили, що 16 тепловиробникам можуть припинити постачати газ через заборгованість перед компанією. Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

Зокрема, йдеться про тепловиробників Дніпропетровської, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Хмельницької областей.

Новини за темою: "Нафтогаз" на лютий знизив на 15% ціну на газ для населення на умовах ПСО

У випадку, якщо теплопостачальники в цих регіонах не сплатять борги, то газ на підприємства вони не отримають, а це означатиме, що люди можуть залишитися без опалення.

"Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання з 1 березня 2020 року", - додали в "Нафтогазі".

З переліку тепловиків–боржників, опублікованому на сайті, випливає, що найбільшим боржником є "ДТЕК Східенерго" із заборгованістю в 724,1 млн гривень, яке здійснює опалення в місті Щастя в Луганській області.

Нафтогаз України

У "Нафтогазі" зауважили, що 36 з 52 підприємств-боржників вже здійснили необхідні мінімальні платежі й уникли ризику відключення від газопостачання.

Новини за темою: У "Нафтогазі" попередили про можливе припинення газопостачання понад 50 теплопостачальникам через борги

Раніше повідомлялося, що у "Київтеплоенерго" пояснили, чому суми у платіжках за опалення за січень збільшилися.

Також зазначалося, що жителька Києва отримала платіжку, у якій їй нарахували 53 тисячі гривень за опалення.Loading...