Він не в змозі відповісти на жодне запитання: Активісти розповіли про конфлікт з Сергієм Сивохо

Телеканал ZIK

Сивохо з презентації ніхто не виганяв, він сам виявив бажання піти

Активісти, які зірвали презентацію платформи примирення для Донбасу, яку організував Сергій Сивохо, заявили, що хотіли почути від нього те, як він бачить повернення миру на Донбасі, але жодної відповіді не почули.

Про це вони сказали на брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Ми хотіли це нормально, культурно почути, як вони це бачать. А вони навіть Україну не можуть назвати Україною у правильному руслі. Одна каже "на Україну", інша – "гібридна війна". Я воював на Сході, мене намагались там вбити, я ховав там своїх друзів, яким чином він мені мирними перемовинами поверне мир на Донбасі ? Він не в змозі відповісти на жодне питання!" – сказав активіст.

Інший "радикал" додав, що Сивохо з презентації ніхто не виганяв, а він сам виявив бажання піти.

"Йому задають питання, на жодне із них він не зміг відповісти. Тому що він має розписатися в тому, що Росія – агресор. Там гинуть наші хлопці, нам треба звільняти наші території", – сказав активіст і додав, що "картинку" створив саме Сергій Сивохо - професійний комедіант, і вона обов’язково буде на російському телебаченні.

Нагадаємо, У Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення між представниками Нацкорпуса і Сергієм Сивохо.

Зокрема, радикали перекрили вхід і зривали захід, який проводив радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. Після цього вони назвали Сивохо зрадником і ворогом України, оскільки той не називає Росію ворогом.Loading...