live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Віктор Ляшко: В Україні не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус

Віктор Ляшко РБК-Україна

Система охорони здоров'я України готова приймати хворих на коронавірус

На сьогодні в Україні не зареєстровано жодного випадку, не виявлено жодного позитивного зразка щодо наявності коронавірусу.

Про це під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусу заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"На сьогодні в Україні не зареєстровано жодного випадку, не виявлено жодного позитивного зразка щодо наявності коронавірусу. Наші евакуйовані громадяни, які перебувають в обсервації у Полтавській області, мають гарний настрій і жодних симптомів гострого респіраторного захворювання у них не зафіксовано", – повідомив Віктор Ляшко.

Новини за темою: В Італії від коронавірусу померла шоста людина

Також заступник міністра охорони здоров’я запевнив, що система охорони здоров’я України готова приймати хворих на коронавірус.

Новини за темою: Епідемія коронавірусу: ДПСУ почала посилене спостереження за пасажирами з Італії

"Система охорони здоров’я готова прийняти хворих з коронавірусною інфекцію і надати якісну медичну допомогу. Ми маємо сьогодні близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, близько 2 тисяч лікарів-інфекціоністів, біля 5 тисяч середнього медичного персоналу, який працює в інфекційних лікарнях. Ми маємо також інфекційні бокси, з розумінням того, що використовуються вони тільки на початкових стадіях розвитку спалаху або епідемії. Інфекційно-реанімаційні відділення укомплектовані апаратами для штучної вентиляції легень. Сьогодні в Україні є можливість і спроможність надавати медичну допомогу у відділеннях інтенсивної терапії, реанімаційних відділеннях. Тому готовність в Україні є, але наше першочергове завдання – спробувати вжити максимум заходів для того, щоб не допустити завезення випадку інфекції на території України", – заявив заступник міністра охорони здоров’я і додав, що Україна також забезпечена усіма необхідними діагностичними матеріалами.

Новини за темою: У Польщі госпіталізували пацієнта з підозрою на коронавірус COVID-19

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...