live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Військовий корабель США зайшов у Чорне море

Есмінець "Росс" ВМС США Вікіпедія

Судно увійшло вчора, 23 лютого

Ракетний есмінець УРО "Росс" американських Військово-морських сил спрямований в Чорне море для підтримки безпеки в регіоні. Від це повідомляє пресслужба ВМС США.

Згідно з повідомленням, есмінець зайшов в акваторію Чорного моря в 17:30 в неділю, 23 лютого.

"Прохід здійснюється в рамках операції з морської безпеки та підвищення регіональної морської стабільності і військово-морський здібності союзників і партнерів по НАТО в регіоні", - заявили у відомстві.

"Цим візитом ми послідовно збільшуємо наші відносини з нашими чорноморськими партнерами. Постійні операції в Чорному морі мають вирішальне значення для забезпечення безпеки на морі і свободи судноплавства", - наголосив капітан есмінця Джон Джон (John John).

Зазначимо, есмінець "Росс", оснащений крилатими ракетами "Томагавк" і системою протиракетної оборони "Іджіс", поряд з есмінцями ВМС США "Портер", "Дональд Кук" і "Карні", розміщений на постійній основі в Європі на іспанській військовій базі в Рота. Ці кораблі разом з наземними базами ПРО "Іджіс" у Польщі та Румунії є складовими частинами програми побудови європейської поетапної адаптивної системи протиракетної оборони.

Нагадаємо, в січні, російський військовий корабель "агресивно наблизився" до есмінцю ВМС США в Аравійському морі, ігноруючи попередження від американського судна і збільшуючи ризик зіткнення.

Loading...