Військові США провели підготовку до атак у Чорному морі

Винищувач F-16 ВМС США

Військові відпрацювали стратегічні маневри, щоб мати можливість відображати військові атаки в регіоні

У неділю, 2 серпня, військово-морські і військово-повітряні сили США провели навчання в Чорному морі. Про це йдеться у повідомленні командування шостого флоту ВМС США, який керував навчаннями.

Як зазначається, участь у навчаннях взяли есмінець USS Porter, літак-розвідник Poseidon P-8A, чотири винищувачі F-16, а також літак-заправник KC-135 Stratotanker і безпілотник MQ-9 Reaper. Під час навчань військові відпрацювали стратегічні маневри, щоб мати можливість відображати військові атаки в Чорноморському регіоні.

"Це тренування дозволило нам продовжувати нарощувати нашу загальну здатність швидко і ефективно реагувати на будь-які загрози в складному морському середовищі", — заявив командувач Шостим флотом віце-адмірал Юджин Блек.

До слова, есмінець USS Porter і літак-розвідник Poseidon P-8A наразі здійснюють діяльність в Чорному морі після участі в навчаннях Sea Breeze спільно з Україною. 

Новини за темою: До порту Одеси увійшли п'ять кораблів НАТО

Нагадаємо, нещодавно в акваторії Чорного моря стартували ювілейні, двадцяті, українсько-американські військові навчання Sea Breeze-2020. Основна їхня мета – це підтримання стабільності і безпеки в Чорноморському регіоні, а головне завдання - відпрацювання операцій за стандартами НАТО, які спрямовані на забезпечення миру і безпеки в кризовому регіоні.

Loading...