live

Відвід Венедіктової від справи Стерненка був, але від іншої, - ОГП

Ірина Венедіктова Фото з відкритих джерел

Відводи були постановлені з урахуванням статей Кримінального процесуального кодексу

В Офісі генерального прокурора уточнили, що очільниця відомства Ірина Венедіктова відвела себе від двох справ активіста Сергія Стерненка. Про це повідомили в ОГП на запит "Української правди". 

Як зазначається, відвід головного прокурора України відбувся у справах, де активіст Сергій Стерненко має процесуальний статус: про напад на нього та про нібито недекларування майна генпрокурором, на яке поскаржився активіст.

УП

"6 травня 2020 року Генеральним прокурором Венедіктовою І.В. винесено постанови про відвід від виконання повноважень керівника органу прокуратури та Генерального прокурора у зазначених кримінальних провадженнях. Відповідні рішення про відвід прийняті для запобігання та врегулювання конфлікту інтересів", - зазначили у відомстві. 

Новини за темою: Стерненко після допиту в СБУ заявив, що нині перебуває у статусі потерпілого

Так, в Офісі генпрокурора зазначили, що відводи були постановлені з урахуванням статей 37, 77 і 83 Кримінального процесуального кодексу.

Нагадаємо, раніше в Офісі генпрокурора повідомляли, що у прокуратурі не приймали рішення про відвід генерального прокурора Ірини Венедіктової від справи про поранення активістом Сергієм Стерненком своїх нападників та загибель одного з них. 

Loading...