Новини » Події Читать эту новость на русском

Від початку 2020 року фінансова розвідка України виявила підозрілі операції на 60,3 млрд гривень

Фото з відкритих джерел

До правоохоронних органів направили майже 740 матеріалів

За дев'ять місяців 2020 року Державна служба фінансового моніторингу України направила до правоохоронних органів 739 матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, на загальну суму 60,3 млрд гривень. Про це повідомляє пресслужба Держфінмоніторингу.

Згідно з повідомленням, особливу увагу відомство приділяє розслідуванням фактів відмивання коштів, одержаних від корупційних діянь, розкрадання та привласнення державних коштів та майна.

Так, протягом січня-вересня 2020 року Держфінмоніторингом направлено до правоохоронних органів 157 матеріалів (48 узагальнених матеріалів та 109 додаткових узагальнених матеріалів), які пов'язані з підозрою у корупційних діяннях. У цих матеріалах сума фінансових операцій становить 6,4 млрд гривень.

Новини за темою: СБУ затримала учасника міжнародної терористичної організації "Ісламська держава"

Як зазначається, за цей же проміжок часу до правоохоронних органів передано 45 матеріалів (з них – 25 узагальнених матеріалів та 20 додаткових узагальнених матеріалів) щодо фінансових операцій осіб, які у тому числі за інформацією СБУ можуть бути пов'язані, з фінансуванням тероризму/сепаратизму, проведених за участю осіб, які публічно закликають до зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України, а також до яких застосовано санкції.

Новини за темою: У Полтавській області викрили аграрне рейдерство на понад 165 млн грн

Нагадаємо, нещодавно співробітники Служби безпеки України припинили у столиці роботу масштабного конвертаційного центру, де за час роботи організували обіг коштів на понад 15 мільярдів гривень. 

 

Loading...