"Вічного вам польоту": На місці авіакатастрофи Ан-26 встановили тимчасовий пам'ятний знак

Тимчасовий пам'ятний знак на місці авіакатастрофи АН-26 Укрінформ

На 9-ий день після трагедії на цьому ж місці хочуть провести панахиду

У Харківській області, на місці, де розбився військовий літак Ан-26, встановили тимчасовий пам'ятний знак. Про це розповів речник Харківського національного університету Повітряних сил ім. І. Кожедуба Олег Кошевой, повідомляє "Укрінформ". 

За словами Кошевого, пам'ятний знак з написом "Вічного вам польоту. Ан-26-Ш б/н 76. 25.09.2020" встановили з ініціативи університету та офіцерів військової частини в Чугуєві.

"Це тимчасовий пам'ятник. 3 жовтня, на 9-ий день після трагедії, біля нього відбудеться панахида. Віддамо шану нашим офіцерам і курсантам", - сказав представник університету.

Новини за темою: Чорні скриньки літака Ан-26 розшифрували, - нардеп

Окрім цього, Кошевой розповів, що що наразі і з родинами загиблих, які поки залишаються в Харкові, і з курсантами працюють психологи навчального закладу.

"Особовий склад докладає максимум зусиль, щоб підтримати курсантів, наші штатні психологи сприяють цьому. Особливо тяжко переживають трагедію курсанти льотного факультету. Працюємо з сім'ями загиблих. Частина родин ще в Харкові – до закінчення експертиз ДНК. Вони проживають у готелі університету, ми забезпечуємо харчування та транспорт. Звісно, з ними спілкуються психологи", - розповів речник університету.

Новини за темою: Авіатроща на Харківщині: Єдиний вцілілий курсант вперше розповів про деталі смертельного падіння

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

Один із курсантів помер у лікарні, куди потрапив у дуже важкому стані після падіння військового літака Ан-26 у Харківській області.

Загалом результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу.  Водночас один курсант-третьокурсник вижив. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

У вівторок, 29 вересня, в Харкові прощалися з Віталієм Вільховим – одним з курсантів, загиблих в авіакатастрофі, яка сталася 25 вересня під Чугуєвом.

Наступного дня церемонію прощання та поховання провели у Львівській області, де народився загиблий курсант Харківського національного університету Повітряних сил.

 

Loading...